ÁLLÁSHIRDETÉS – MŰVEZETŐ – IVÓVÍZ-SZOLGÁLTATÁS

A munkakör megnevezése

művezető.

A munkavégzés helye

Polgár és Tiszavasvári.

Pályázati feltételek

  • Feladatok: Polgárhoz és Tiszavasvárihoz tartozó ivóvízhálózat, valamint a víztermelő és tisztító telepek zavartalan működésének biztosítása. A hálózatkarbantartási csoportok irányítása, műszaki feladatok dokumentálása koordinálása. Elvárások: középfokú szakirányú technikusi végzettség (gépész, épületgépész, környezetvédelem, vízépítő, vízgazdálkodó, stb.), B-kategóriás jogosítvány, számítástechnikai ismeretek. Előny: közüzemi cégnél eltöltött idő, szakirányú felsőfokú végzettség, SAP, illetve integrált vállalatirányító rendszer ismerete.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • Önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok. Az önéletrajzot a betölteni kívánt munkakör megjelölésével kérjük benyújtani.

További információk

Illavszkyné Juhász Ildikó, osztályvezető
Humánerőforrás-gazdálkodási Osztály
ÉRV Zrt. 3700 Kazincbarcika, Tardonai út 1.
E-mail: munka@ervzrt.huillavszkyne.ildiko@ervzrt.hu
Tel: 06-48/514-520