Álláshirdetés

Társaságunk kollégát keres beszerzési előadó munkakörbe.

 FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A Társaság beszerzéseihez, közbeszerzéseihez szükséges tervezési, versenyeztetési feladatok teljes körű lebonyolítása, dokumentálása, döntési javaslatok előkészítése
  • Árajánlatok bekérése beruházásokkal és egyéb beszerzésekkel kapcsolatban
  • Szerződések előkészítése, megkötése, szállítói egyeztetések lebonyolítása, megrendelések készítése
  • Szerződések, megrendelések nyilvántartása, naprakészen tartása
  • Megtakarítások, költségracionalizálás implementálása
  • Folyamatos piacelemzés, piacfelmérés, kockázatelemzés, beszállítók értékelése
  • Folyamatos egyeztetés a szakmai társterületekkel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó problémamegoldó, kommunikációs és tárgyalási készség
  • Talpraesett, nyitott, proaktív, innovatív és kreatív személyiség
  • Megbízható, pontos, precíz, önálló munkavégzés, alkalmasság csapatmunkára

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Beszerzési, közbeszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok

 MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Kazincbarcika

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ:

Illavszkyné Juhász Ildikó, osztályvezető, Személyügyi Osztály
Északmagyarországi Regionális Vízművek ZRt.
3700 Kazincbarcika, Tardonai u. 1.
E-mail: Illavszkyne.Ildiko@ervzrt.hu, Tel.: 06-48/514-520

Az önéletrajzot a betölteni kívánt munkakör megjelölésével kérjük beküldeni.

Kapcsolódó dokumentumok