ÁLLÁSAJÁNLAT - OPERATÍV BESZERZŐ - KAZINCBARCIKA

KÖSZÖNJÜK A BENYÚJTOTT PÁLYÁZATOKAT, AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSRE KERÜLT.

MUNKALEHETŐSÉG

Az Észak-magyarországi régió több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkező vezető víziközmű-szolgáltatója munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Operatív beszerző

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A Társaság beszerzéseihez szükséges versenyeztetési feladatok teljeskörű lebonyolítása, dokumentálása.
  • Árajánlatok bekérése beruházásokkal és egyéb beszerzésekkel kapcsolatban.
  • Szerződések előkészítése, megkötése, szállítói egyeztetések lebonyolítása, megrendelések készítése.
  • Szerződések, megrendelések nyilvántartása, naprakészen tartása.
  • Beszerzések tervezésében való részvétel, nyomon követés.
  • Közbeszerzésekben való részvétel.
  • Beszállítók értékelésében való közreműködés, új potenciális szállítók felkutatása.
  • Döntés előkészítése stratégiai irányvonalak alapján.
  • Megtakarítások, költségracionalizálás implementálása.
  • Folyamatos piacelemzés, piacfelmérés, kockázatelemzés.
  • Folyamatos egyeztetés a szakmai társterületekkel.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • jó problémamegoldó, kommunikációs és tárgyalási készség,
  • talpraesett, nyitott, proaktív, innovatív és kreatív személyiség,
  • megbízható, pontos, precíz, önálló munkavégzés, alkalmasság csapatmunkára.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség,
  • SAP felhasználói szintű ismerete,
  • B-kategóriás jogosítvány,
  • beszerzési, közbeszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszútávú, stabil munkahely,
  • fiatalos csapat, rugalmas munkaidő,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • folyamatosan változó, érdekes, kihívást jelentő feladatok.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Kazincbarcika.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ:

Jelentkezni és érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Telefon: +36 30 458 1425
E-mail: ferencz.robert@ervzrt.hu

Kapcsolódó dokumentumok