Álláshirdetés: beszerzési előadó

A munkakör megnevezése

beszerzési előadó

A munkavégzés helye

Kazincbarcika

Pályázati feltételek

  • FŐBB FELADATOK, MUNKÁK: A Társaság beszerzéseihez, közbeszerzéseihez szükséges tervezési, versenyeztetési feladatok teljes körű lebonyolítása, dokumentálása, döntési javaslatok előkészítése. Árajánlatok bekérése beruházásokkal és egyéb beszerzésekkel kapcsolatban. Szerződések előkészítése, megkötése, szállítói egyeztetések lebonyolítása, megrendelések készítése. Szerződések, megrendelések nyilvántartása, naprakészen tartása. Megtakarítások, költségracionalizálás implementálása. Folyamatos piacelemzés, piacfelmérés, kockázatelemzés, beszállítók értékelése. Folyamatos egyeztetés a szakmai társterületekkel. AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: középfokú végzettség, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, jó problémamegoldó, kommunikációs és tárgyalási készség, talpraesett, nyitott, proaktív, innovatív és kreatív személyiség, megbízható, pontos, precíz, önálló munkavégzés, alkalmasság csapatmunkára.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • A végzettséget igazoló okiratok. Az önéletrajzot a betölteni kívánt munkakör megjelölésével kérjük beküldeni.

További információk

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Beszerzési, közbeszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ:
Illavszkyné Juhász Ildikó, osztályvezető, Személyügyi Osztály
Északmagyarországi Regionális Vízművek ZRt.
3700 Kazincbarcika, Tardonai u. 1.
E-mail: Illavszkyne.Ildiko@ervzrt.hu, Tel.: 06-48/514-520