ÁLLÁSHIRDETÉS - PÉNZÜGYI ELŐADÓ - KAZINCBARCIKA

KÖSZÖNJÜK A BENYÚJTOTT PÁLYÁZATOKAT, A JELENTKEZŐK KÖZÜL MEGTÖRTÉNT A KIVÁLASZTÁS.

A munkakör megnevezése: pénzügyi előadó

A munkavégzés helye: Kazincbarcika

Pályázati feltételek:

  • Munkaköri feladatok: Közületi és lakossági vízdíjszámlák pénzügyi teljesítésének feldolgozása, vevőfolyószámlák rendezése. A felhasználók számlakiegyenlítéssel kapcsolatos észrevételeinek kivizsgálása, szükség esetén a Felhasználók írásban történő tájékoztatása. Főkönyvi egyeztetések elvégzése.
  • Végzettség: középfokú szakirányú végzettség.
  • Szakmai tapasztalat: nem szükséges, de előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és SAP-program ismerete.
  • Pályázati feltételek, kompetenciák: jó kommunikációs készség, precíz, megbízható munkavégzés, alkalmazkodóképesség, alkalmasság csapatmunkára, élő számítógépes ismeret (Excel, Word).

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz, motivációs levél, végzettséget igazoló dokumentumok.
  • Az önéletrajzot a betölteni kívánt munkakör megjelölésével kérjük benyújtani.

További információk:

Illavszkyné Juhász Ildikó, osztályvezető, Személyügyi Osztály
ÉRV Zrt. 3700 Kazincbarcika, Tardonai út 1.
E-mail: munka@ervzrt.hu; illavszkyne.ildiko@ervzrt.hu
Tel: 06-48/514-520

Kapcsolódó dokumentumok